donderdag, 24 mei 2012
aanmelden registreren
 14° / 29° Warmte-onweer

Selor wil duizend cipiers aanwerven in 2012

07/01 Antwerpen Selor, het selectiebureau van de overheid, wil dit jaar 1.000 cipiers aanwerven. Dat meldt de VRT-nieuwsdienst. De nood is het hoogst in de Kempen en in Antwerpen, en in Brussel wat Nederlandstalige cipiers betreft.

Elk jaar is er een grote uitstroom, vanwege de zwaarte van de job en de relatief hoge gemiddelde leeftijd van de penitentiaire beambten.

Met het oog op de bouw van vier nieuwe gevangenissen de komende jaren moet de selectieprocedure voor de aanwervingen daar nu al worden opgestart.

Verder worden de gevangenissen van Sint-Gillis, Turnhout en Wortel dit jaar uitgebreid met samen 300 plaatsen. Selor plant dit jaar een grote rekruteringscampagne, aldus Stefanie Billiet, de woordvoerster van Selor.

Alles over