Schoten stelt zich vragen bij mogelijke bouw A102

22/03/'10 De discussie rond de mobiliteit in en rond Antwerpen en over een mogelijke derde Scheldeverbinding beroert niet enkel de gemoederen in de stad zelf maar ook in de buurgemeenten. Het bestuur van Schoten heeft alleszins bedenkingen bij de plannen voor de bouw van de A102.

De bouw van die snelweg van Ekeren naar Wommelgem wordt nu naar voor gedragen als een van de alternatieve (deel)oplossingen om de mobiliteit rond Antwerpen te verbeteren. Die A102 zou bijgevolg ook over Schotens grondgebied lopen en dat baart het bestuur zorgen.

Een werkgroep bestaande uit vertegenwoordigers van alle politieke partijen en lokale specialisten heeft een eensgezinde resolutietekst voorbereid rond deze kwestie. Die wordt dinsdag 23 maart voorgelegd aan het schepencollege en donderdag aan de gemeenteraad van Schoten. De tekst wordt vervolgens snel bezorgd aan de Vlaamse regering en aan de buurgemeentes die eveneens gelegen zijn op het tracé van de A 102.




Bekijk alle artikels binnen Schoten (2900)

ReactiesWat vind jij?

Er zijn nog geen reacties op 'Schoten stelt zich vragen bij mogelijke bouw A102'.

U bent nog niet aangemeld.

Meld u aan om een reactie te plaatsen. Dit helpt ons de kwaliteit van de reacties te garanderen.

Feed

Schoten (2900)

uw-goed-nieuws-schoten-metropool-noord

Meest gelezen in Schoten (2900)

Alles over

Naar mobiele versie van deze site

Sport

freiburg vraagt drie haardrogers in oefenduel tegen mechelen
eddy wauters weggestemd als antwerp voorzitter
venus williams geeft forfait voor australian open

She

7 simpele manieren om minder te eten
overlevingstips voor slechte seks
winterrituelen voor je benen

Vakantie

dit vinden we irritant in hotels
laat het lot je vakantiebestemming bepalen
lawinegevaar duurt voort in west oostenrijk

Autonieuws

dit is de nieuwe ford mondeo
belg trakteert nederlanders op blote kont boete van 100 euro per bil
renault geeft megane gamma facelift

Video's

  extern toestand wellens verbetert
  extern rally in dakar is halverwege
  extern koning albert bespaart mee