Jongen uit Rijkevorsel krijgt mes in ruggegraat

23/03/'09 Nick Van Den Kinschot uit Rijkevorsel lag zondagavond op de operatietafel om een mes te verwijderen dat na een ruzie vastzat in zijn rug. Hij verkeert niet meer in levensgevaar. De vermoedelijke dader is minderjarig, hij werd in een gesloten jeugdinstelling geplaatst.

Wat de precieze aanleiding was, is niet duidelijk. Maar de ruzie tussen een groepje Rijkevorselse jongeren en een aantal Antwerpse allochtonen na de halfvastenstoet in Rijkevorsel kende zondag rond 17u een dramatische afloop.

De achttienjarige Nick Van Den Kinschot kreeg van een 'tegenstander' twee messteken in de rug. Het mes was bovendien in zijn lichaam blijven steken. De dokters konden het mes aan dag later nog steeds niet verwijderen.

Ruggegraat doorboord

"Eerlijk gezegd ziet het er niet heel goed uit", zuchtte de grootmoeder van Nick zondagavond rond 21u. "Marc (de vader van Nick, red.) heeft net gebeld dat Nick zo meteen geopereerd wordt om het mes weg te halen. Dat is een heel moeilijke ingreep, zodat de artsen heel voorzichtig moeten werken."

Het mes doorboorde de ruggegraat van de jonge Kempenaar en was in een ruggewervel vast blijven steken. "Het is goed mogelijk dat die ook andere lichaamsdelen zoals de aorta heeft geraakt", zei de grootmoeder. "Het mes wordt stukje voor stukje verwijderd. Dat zou zelfs enkele dagen kunnen duren vooraleer het helemaal weg is."

Bang afwachten

"Het is echt bang afwachten wat de gevolgen zullen zijn. Nick zou daarnet gezegd hebben dat hij het gevoel in zijn tenen begon te verliezen."

De vermoedelijke dader is opgepakt en werd voor de jeugdrechter voorgeleid. Die stuurde de minderjarige naar een gesloten jeugdinstelling. De jongen van Noord-Afrikaanse afkomst werd samen met vier kompanen opgepakt.

HO, JR




Bekijk alle artikels binnen Rijkevorsel (2310)

ReactiesWat vind jij?

  • 1/1

    Polo Marco OOSTENDE, Ongepast?

    Hoeveel slachtoffers moeten er no vallen voor de politiek gaat wakker worden en maatregelen treffen.En ook minderjarige hard en lang gestraft kunnen worden bij zulke zaken.Of gaan we deze zaken als normaal beginnen aanvaarden zoals verkeersongevallen binnenkort loopt elke tiener met een mes rond.Om zich eerlijk te kunnen verdedigen tegen andere mes trekkende gekken.En kan je hen ongelijk geven of moeten ze wit van de schrik naar school of op straat wachten tot ze worden dood gestoken.Als men hier niet snel iets aan doen gaan we een messen cultuur krijgen zoals bij de jongeren in Engeland.Daar gebeuren dit soort dingen dagelijks als de regering niets gaat doen dan vrees ik dat jongere het zelf gaan doen en is de doos van pandora geopend.Veel steun aan de familie gewenst !
    ID=345192 / GEBRUIKER=340119

U bent nog niet aangemeld.

Meld u aan om een reactie te plaatsen. Dit helpt ons de kwaliteit van de reacties te garanderen.

Feed

Rijkevorsel (2310)

Meest gelezen in Rijkevorsel (2310)

Alles over

Naar mobiele versie van deze site

Sport

boonen tweede achter ploegmaat in argentinie
belg radja nainggolan naar juventus
winst voor port of antwerp giants in eurochallenge

She

dieet bart de wever steeds populairder
dit zijn de populairste jongens en meisjesnamen
wil jij mijn seksvriendin worden

Vakantie

virgin america vliegt rond met quote steve jobs
unieke vakantie met je harley davidson
wijn gastronomie en cultuur in de elzas

Autonieuws

facelift hyundai i20 gespot
zo viert top gear tien miljoen facebookfans video
mannen masturberen bij suzuki babes autosalon

Video's

  extern wist niet dat ik zwanger was
  extern rundskop maakt kans op oscar
  extern daens ging rundskop voor