deFilharmonie treedt op voor ongewoon publiek
18/03/'10
Dienstverleningscentrum Zevenbergen in Ranst, de strafinrichting van Merksplas, het Centrum voor illegalen in Brugge en het Psychiatrisch Centrum Sint-Amadeus in Mortsel. Ze behoren niet meteen tot de vaste podia van deFilharmonie.
Volgende week trekt het symfonisch orkest erop uit om verschillende groepen van de samenleving te bereiken die letterlijk belemmerd zijn een klassiek concert bij te wonen.
‘deFilharmonie mobiel’ maakt deel uit van de gemeenschapswerking van deFilharmonie. Een kamerorkestbezetting van 35 muzikanten gaat voor het tweede jaar op rij op pad met een toegankelijk programma. Gelegenheidsdirigent Steven Verhaert, in het dagelijkse leven trompettist bij deFilharmonie, leidt zijn collega’s wederom door muziek uit films als Harry Potter, Schindler’s List en James Bond.
Het publiek van deFilharmonie bestaat volgende week uit mensen met een handicap (Ranst), geïnterneerden (Merksplas), illegalen (Brugge) en mensen met een psychiatrische problematiek (Mortsel).
Data
Woensdag 24 maart 2010 14:00 en 14:45
Dienstverleningscentrum Zevenbergen
Donderdag 25 maart 2010 18:00
Psychiatrisch Centrum Sint-Amadeus Mortsel
Vrijdag 26 maart 2010 14:15
Strafinrichting Merksplas
Zaterdag 27 maart 2010 15:00
Centrum voor illegalen Sint-Andries (Brugge)