CD&V vindt voorzitter na maandenlange zoektocht

25/01 De CD&V was sinds september op zoek naar een nieuwe voorzitter. Die hebben ze nu gevonden met Hugo Prims.

Rein Boets diende in september haar ontslag in om gezondheidsredenen en ondervoorzitter Marcel Van de Peer moest op zoek naar een nieuwe voorzitter. Die heeft hij nu gevonden in de persoon van Hugo Prims. Hij is 62 en woont in Oelegem.

Hij is jurist van opleiding en is gespecialiseerd in ziekenhuiswetenschappen. Hij was assistent van professor Roger Dillemans in Leuven en sinds 1989 is hij algemeen directeur van het Imeldaziekenhuis in Bonheiden. Hij werkte op het studiecentrum van de toenmalige CVP en is nog deeltijds raadgever gezondheidszorg bij minister Jo Van Deurzen. Tot in 2004 was Hugo Prims voorzitter van de vzw Zevenbergen in Ranst, die gehandicapten verpleegt.

Bijna unaniem

Hij werd door de Ranstse partijleden op één stem na met unanimiteit verkozen. Prims hoopt de Ranstse CD&V naar een goed verkiezingsresultaat te leiden in 2012.

“We moeten werk maken van de inspraak en dan moeten we met overlegde standpunten naar buiten komen. We moeten ook fier zijn op ons CD&V-lidmaatschap. Mijn eerste werk wordt nu iedereen beter te leren kennen. Ik wil vooral mensen bij elkaar brengen en dan mijn rol als stimulator spelen.”

SL



Bekijk alle artikels binnen Ranst (2520)

Reacties

Er zijn nog geen reacties op 'CD&V vindt voorzitter na maandenlange zoektocht'.

U bent nog niet aangemeld.

Meld u aan om een reactie te plaatsen. Dit helpt ons de kwaliteit van de reacties te garanderen.

Sport

ancelotti mag voor 110 miljoen nieuwe spelers kopen
dick advocaat ontkent contact met russische voetbalbond
dopingzondaar riccardo ricco gaat opnieuw wielrennen

She

rihanna betaalt duizenden dollars voor perfect figuur
zwangere vrouwen spelen vaker sleutels kwijt
morningafterpil vermindert aantal zwangerschappen niet

Autonieuws

chevrolet corvette stingray concept video
ford ontwikkelt opblaasbare gordel video
koppel overleeft seks in auto niet

Video's

  extern jessica simpson ik dronk urine om mooi te worden
  extern hoogspanning is ongezond
  extern ring vergroten of tunnel