Putte brengt met studie parkeerbehoeften in kaart

08/02/'10 Het parkeren in het centrum vindt de bevolking belangrijk. Putte gaat daarom werk maken van een parkeerstudie met een parkeerbeleidsplan als gevolg.

“Wij gaan werk maken van het opzetten van een parkeerbeleidsplan”, stelt schepen van Mobiliteit Chris Bosmans (OK).

“De dienst mobiliteit met beleidsmedewerkeringenieur Erwin Bogaerts uit Putte gaat hiervoor een parkeerstudie uitvoeren. Hij zal de parkeermogelijkheden in de verschillende Putse deelkernen in kaart brengen, een onderzoek doen naar zowel de parkeerbezetting als de parkeerduur en de gewenste parkeercapaciteit. Met die resultaten heeft de gemeente een goede basis om een gefundeerd parkeerbeleid uit te tekenen.”

Ondergrondse parking

De gemeente wil het centrum ook herinrichten. “De kern dateert al van de jaren zestig en is niet gezellig”, meent burgemeester Peter Gysbrechts (Open Vld). “Er kan veel meer leven komen. Rond de kerk is er momenteel parkeergelegenheid uitgebouwd. Het is evenwel de bedoeling om de dorspskern parkeervrij te maken. De dienst stedenbouw legt dit op. Als we er weer in parkeerplaatsen zouden voorzien, krijgen wij geen bouwvergunning.”

De gemeente plant daarom onder het nieuwe gemeentehuis een ondergrondse parking gepland voor 160 wagens. Het nieuwe gemeentehuis zal tegenover de kerk in het centrum van Putte en de huidige parkeergelegenheid liggen. Waarschijnlijk wordt het parkeren in de ondergrondse garage betalend.

PA




Bekijk alle artikels binnen Putte (2580)

ReactiesWat vind jij?

Er zijn nog geen reacties op 'Putte brengt met studie parkeerbehoeften in kaart'.

U bent nog niet aangemeld.

Meld u aan om een reactie te plaatsen. Dit helpt ons de kwaliteit van de reacties te garanderen.

Feed

Putte (2580)

uw-goed-nieuws-putte-mechelen

Meest gelezen in Putte (2580)

Naar mobiele versie van deze site

Sport

kaakoperatie bart wellens is geslaagd
gillet tekent bij in anderlecht tot 2016
bart goor moet zich verantwoorden voor sportcomite

She

meiden zijn bang van orale seks
met een incestrelatie tussen broer en zus heb ik geen problemen
siegfried bracke weer even journalist veel gezelliger dan bij vrt

Vakantie

zorgeloos op skivakantie vertrekken
wat je zeker niet mag doen tijdens een safari
de hele wereld aan je voeten in een app

Autonieuws

kia track ster concept
een keer teveel fout geparkeerd
kart gratis mee met autokanaal be

Video's

  extern the voice ook succes in vs
  extern sneeuw verlamt belgische wegen
  extern brusselse wegen muurvast