Gladiolen zoeken DJ-talent

28/12/'09 De Olense Gladiolen gaan op zoek naar de beste amateur-dj van de streek. Deze mag het festival openen op vrijdag 21 mei 2010.

De Gladiolen groeien steeds meer, maar blijven oog hebben voor jong en lokaal talent. Verschillende groepen kregen de voorbije jaren een plaats op het Olense podium en braken datzelfde jaar door.

"Dit keer spitsen we onze aandacht op nieuwe dj's", zegt oppergladiool Marc Van Loy. "Daarom organiseren we een wedstrijd. dj's die willen meedoen, moeten zo snel mogelijk hun kandidatuur insturen. Wie we selecteren als beste mag op vrijdag 21 mei de elfde editie van De Gladiolen openen"

Er is een selectieprocedure om de beste startende DJ uit te pikken. De Gladiolen kiezen vijf dj's die op 5 maart hun kunsten moeten tonen in zaal De Vrede. Een deskundige jury, met onder andere Laston en Geo, beslissen wie wint en wie op de Gladiolen mag optreden.

Meer info: www.gladiolen.be




Bekijk alle artikels binnen Olen (2250)

Feed

Olen (2250)

uw-goed-nieuws-olen-kempen

Meest gelezen in Olen (2250)

Naar mobiele versie van deze site

Sport

parcours bk veldrijden ingekort 2
parcours bk veldrijden ingekort
18 jarig talent van standard wordt uitgeleend aan stvv

She

paul jambers schiet uit zijn slof erg genoeg voor onmiddelijk ontslag
wat bezielt anne de baetzelier nu plots om zo uit te halen
tijdelijke tatoeages op lippen een nieuwe trend

Vakantie

laat het lot je vakantiebestemming bepalen
ijsberenduik in oostende afgelast door weersomstandigheden 2
pop upkapel maakt zijn debuut in las vegas

Autonieuws

vernieuwde peugeot 107
porsche 911 gt3 pakt remrecord video
renault koleos bose edition

Video's

  extern koningshuis krijgt meer geld
  extern meisje ontvoerd en verkracht
  extern kust tevreden over kerstvakantie