38-jarige man komt om bij ongeval Molsebaan

38 jarige man komt om bij ongeval molsebaan

03/12/'08 De 38-jarige M.V. uit Retie kwam woensdag even over middernacht om het leven op de Molsebaan in Meerhout toen hij met zijn bestelwagen tegen een boom terechtkwam. Op ongeveer dezelfde plaats raakte nog geen maand geleden een Meerhoutse chauffeur zwaargewond toen hij dezelfde bocht miste.

De Molsebaan verbindt Meerhout met Mol. De gewestweg beschikt over een kwalijke reputatie. De flauwe bocht aan dierenspeciaalzaak Coomans was in een maand tijd het decor voor twee zware verkeersongevallen.

In de nacht van dinsdag op woensdag verloor W.V. uit Retie er het leven. Hij reed van Meerhout in de richting van Mol en verloor even voorbij de bocht de controle over het stuur. De bestelwagen botste tegen een boom. Het slachtoffer werd uit zijn voertuig gekatapulteerd en was op slag dood. Naar verluidt sneeuwde het op het tijdstip van het ongeval.

Flitspaal

Het ongeval gebeurde tegenover de woning van Bart Van Calsteren en Mia Heijlen. Het koppel maakte in 2000 een dodelijk ongeval in de voortuin mee. Daarop bouwde het een betonnen bescherming voor zijn huis.

“De jaren van stilte lijken toeval. De bijna-botsingen zie je niet in de krant staan. Wij zijn aan verbouwingen toe en moeten daarvoor een geel meldingsbord in de voortuin plaatsen. Ik durf het niet uit angst dat bestuurders hun aandacht zouden verliezen”, reageert Bart Van Calsteren. “Wij hebben de overheid onlangs aangeschreven met de vraag om snelle maatregelen. Een nieuw wegdek of een flitspaal zou welkom zijn.”

Burgemeester André Van ­Genechten (CD) reageert ­ontdaan op het ongeval. “Een dodelijk ongeval op je grond­gebied is heel erg. Ik kan me niet uitspreken over de aanleiding, maar het wegdek van de Molsebaan is versleten. Hopelijk stelt het gewest herstellingen geen tien jaar uit.”

Galerij


Bekijk alle artikels binnen Meerhout (2450)

ReactiesWat vind jij?

Er zijn nog geen reacties op '38-jarige man komt om bij ongeval Molsebaan'.

U bent nog niet aangemeld.

Meld u aan om een reactie te plaatsen. Dit helpt ons de kwaliteit van de reacties te garanderen.

Feed

Meerhout (2450)

Meest gelezen in Meerhout (2450)

Alles over

Naar mobiele versie van deze site

Sport

garmin barracuda wint ploegentijdrit boonen blijft leider in qatar
tas gelooft contadors verhaal over besmet vlees niet
alberto contador voor twee jaar geschorst

She

sofie van moll gaat uit de kleren
actrice lotte pinoy zwanger op rode loper
huldiging peter goossens in extremis afgeblazen na ongeval

Vakantie

elfstedentocht gekte bereikt ook hotels
romantiek all in en adults only in mexico
cruisetoerisme in belgie neemt steeds toe

Autonieuws

mercedes sketcht citan
maak geen korte ritjes met dit winterweer
adriana lima maakt kia hot video

Video's

  extern contador 2 jaar geschorst
  extern scheepvaart lijdt onder vrieskou
  extern winterplan werkt bij het spoor