Hangbuikzwijn in Mechelse flat moet weg

hangbuikzwijn in mechelse flat moet weg

13/10/'09 De Mechelse Goedkope Woning (MGW) daagt huurster Alexandra Vercammen voor de vrederechter omdat ze een hangbuikzwijn als huisdier heeft. Na klachten van buren moet Flurk verdwijnen.

“Ik heb een brief van de dierenarts waarin staat dat het hangbuikzwijn volledig gezond en gelukkig is”, zegt Vercammen.

“Dan stel ik me de vraag waarom het niet bij mij mag blijven. Flurk wegdoen is onmogelijk. Hij is zo gehecht aan me dat hij zou sterven van verdriet.”

Gazet van Antwerpen is op zoek naar andere eigenaars van merkwaardige huisdieren. Kent u zo iemand, of hebt u zelf een aap of een krokodil in huis?
Laat het ons weten. Wij luisteren graag naar uw verhaal. Reacties zijn welkom bij Sven Van Haezendonck op svh@concentra.be




Bekijk alle artikels binnen Mechelen (2800)

ReactiesWat vind jij?

  • 11/11

    Tony Petrus Christiaan Verbeeck LEEST, 14 oktober '09 om 10:49 Ongepast?

    Vraag dan aan de socialze huisvestingmaatschappij of je een huis met een tuintje krijgt. Als buur zou ik ook niet happig zijn als er op het appartement een veestapel word gehouden. Pim Fortuin maakte destijds furore, met het plan om varkensappartementen te bouwen, en zo plaats te sparen. Maar door de toenemende Islamitisering hebben ze minder varkenvlees nodig. En Pim heeft zijn ideëen met de dood bekocht. Je kan er nog altijd een pensenkermis mee maken voor de buren.
    ID=506825 / GEBRUIKER=175415
  • 10/11

    P H APPELS, 13 oktober '09 om 22:08 Ongepast?

    Als de menselijke hangbuikzwijnen het mogen waarom dan niet de dierlijke? ;o) Een mens brengt trouwens meer ongedierte teweeg dan een dier.
    ID=506592 / GEBRUIKER=430645
  • 9/11

    carine strongarm ZWIJNDRECHT, 13 oktober '09 om 21:56 Ongepast?

    @ rudy van de velde: waarom zou een hangbuikzwijntje dat nooit buitenkomt meer ongedierte aantrekken dan een poes die nooit buitenkomt ? Me dunkt dat een hond die wèl gaat wandelen en in het bos lopen méér vuil of ongedierte kan meebrengen. zolang die mevrouw ervoor zorgt dat het zwijntje zijn uitwerpselen op een hygienische manier worden verwijderd zie ik geen probleem voor de buren.
    ID=506581 / GEBRUIKER=390566
  • 8/11

    Sien Houbrechts BORGERHOUT, 13 oktober '09 om 13:38 Ongepast?

    In sociale woningen mag je in principe geen enkel dier houden. Dit staat in de reglementen die ze heeft moeten tekenenn toen ze de woning kreeg toegewezen. Als Alexandra haar Flurk wil houden moet ze een appartement op de buiten zoeken met een tuin. Deze dieren horen niet in een sociaal wooncomplex. Als je van voordelen wil genieten moet je er de nadelen bijnemen. Ik denk niet dat veel huisbazen ene hangbuikzwijn als huisdier zullen tolereren.
    ID=506214 / GEBRUIKER=375137
  • 7/11

    ikke bananeke DEURNE (ANTWERPEN), 13 oktober '09 om 13:33 Ongepast?

    Jakkes!! Wie haalt nu zo'n dier in huis???
    ID=506206 / GEBRUIKER=428019

U bent nog niet aangemeld.

Meld u aan om een reactie te plaatsen. Dit helpt ons de kwaliteit van de reacties te garanderen.

Feed

Mechelen (2800)

Meest gelezen in Mechelen (2800)

Alles over

Naar mobiele versie van deze site

Sport

franse renner lemoine op dienst intensieve zorgen na zware val
belgische veldritselectie in de bloemen gezet bij peeters en di rupo
contador ik blijf 100 procent renner

She

koning albert krijgt geld van het ocmw 2
lesley ann poppe naakt voor playboy
madonna komt naar belgie

Vakantie

vakantie gratis annuleren voor elfstedentocht
zo beleef je de ideale trip in rome
venetie wil cruiseschepen weren

Autonieuws

ferrari 250 gto voor 20 miljoen pond verkocht
volkswagen maakt elektrische up
van roestbak tot rallywagen plamuren schuren en spuiten

Video's

  extern energiefactuur loopt op
  extern bouwsector ligt stil
  extern horecasector lijdt door koude