"Roze zak bestraft goede sorteerders"

roze zak bestraft goede sorteerders

25/05/'10 Het invoeren door Ivarem van een roze inzamelzak voor plastic schiet bij de Lierse Groen!-voorzitter Rony Van Oosterwyck in het verkeerde keelgat.

"Door plastic goed gesorteerd naar het containerpark te brengen, kan er geld worden bespaard. In de gewone huisvuilzak steken mensen nu onder andere folies, draagtassen, botervlootjes, kleerhangers, bloempotten en plastic speelgoed. Hierdoor raakt de huisvuilzak snel vol. Voortaan kan al dit plastic in de speciale roze zak. Die kost 0,25 euro", zei Marijke Herinckx zaterdag in onze krant.

"Met leugens en halve waarheden heb ik het moeilijk", reageert Rony Van Oosterwyck. "Dit is de juiste uitleg. Dit plastic kon je voorheen volledig gratis naar het containerpark brengen en hoefde dus helemaal niet bij het restafval gedeponeerd te worden. De goede sorteerder wordt hier, net als met het diftarsysteem met centen gestraft. Kortom, het wordt niet goedkoper maar duurder voor de mensen die al jaren hun botervlootjes en dergelijke gratis naar het containerpark brachten."

CHRIS VAN ROMPAEY




Bekijk alle artikels binnen Lier (2500)

ReactiesWat vind jij?

  • 3/3

    Luc Cuypers LIER, 28 mei '10 om 01:30 Ongepast?

    Het bestuur van de stad Lier slaat tilt , ze houden zich énkel bezig met manieren uit te pluizen hoe ze in onze zakken kunnen zitten !!!
    ID=658362 / GEBRUIKER=487941
  • 2/3

    Walter Geeraerts LIER, 26 mei '10 om 14:44 Ongepast?

    Persoonlijk sorteer ik alle folies en harde plastiek en breng deze naar het containerpark, als ik nu weer moet gaan betalen denk ik dat mijn plastiek terug in de vuilbak zal terecht komen, het gewicht is laag en dus de kosten ook Spijtig dat wij steeds gestraft worden voor onze inzet
    ID=656995 / GEBRUIKER=927804
  • 1/3

    WENDY JACOBS WILLEBROEK, 26 mei '10 om 10:16 Ongepast?

    Containerparken in provincie Luxemburg belonen hun klanten voor het inzamelen van het afval. Je krijgt stempels op een kaart, als deze op het einde van het jaar vol is, KRIJG je 30 euro als beloning. Je hoeft zelfs niet te betalen om er afval te deponeren. Bij ons moet je jetons kopen om grof vuil te "mogen" deponeren.
    ID=656585 / GEBRUIKER=356048

U bent nog niet aangemeld.

Meld u aan om een reactie te plaatsen. Dit helpt ons de kwaliteit van de reacties te garanderen.

Feed

Lier (2500)

Meest gelezen in Lier (2500)

Alles over

Naar mobiele versie van deze site

Sport

organisatie parijs roubaix bos van wallers te gevaarlijk
rabobank heeft veldrijder de knegt niet meer nodig 2
rabobank heeft veldrijder de knegt niet meer nodig

She

steeds meer fitnessfanaten aan de doping
filterkoffie weer hip
belgisch topmodel met blote borsten op catwalk

Vakantie

uitgebreide strandvakantie op mauritius
wenen blijft populaire citytripbestemming
mannen willen ski date met doutzen kroes

Autonieuws

sekspoezen autosalon zien er beschamend uit
helft bmw rijders toetert minstens 1 keer per trip
wulpse dame promoot nieuw vervoersmiddel video

Video's

  extern wist niet dat ik zwanger was
  extern rundskop maakt kans op oscar
  extern daens ging rundskop voor