Directeur Ivarem krijgt Rotte Eitrofee
14/04/'10
Jos Boeckx, algemeen directeur van Ivarem, ontvangt vandaag, woensdag, de Rotte Eitrofee 2010.
"Rond Pasen bekijken de Vlaams Belang Jongeren (VBJ) het flaterboek van het afgelopen jaar. De verantwoordelijke voor de grootste misstap krijgt dan van de paashaas onze Rotte Eitrofee", zegt Ken Radulescu. "Het was deze keer helemaal niet moeilijk om een dossier te kiezen. Het gaat uiteraard over de invoering van diftar."
De stad Lier besliste vorig jaar dat het huisvuil in de binnenstad vanaf 1 januari niet meer zou worden opgehaald. De bewoners moeten het nu zelf naar ondergrondse collectieve systemen (OCT's) brengen. De invoering ervan verliep chaotisch. "Nog steeds zijn er ondergrondse afvalcontainers die niet werken. Sommige zijn zelfs nog niet geplaatst. Sluikstorten, slechte communicatie, verkeerde badges of badges die niet werken", vertelt Ken Radulescu.
Voor VBJ Lier is de intergemeentelijke vereniging Ivarem samen met het Lierse stadsbestuur de hoofdverantwoordelijke. Daarom reikt VBJ Lier de Rotte Eitrofee 2010 vandaag uit aan Ivarem-directeur Jos Boeckx. "Als ik op kantoor ben, zal ik hen waarschijnlijk wel ontvangen", reageert Boeckx. Hij voegt eraan toe dat alle structurele problemen met de OCT's nu achter de rug zijn.
CHRIS VAN ROMPAEY