Paul Jambers trekt opnieuw naar 'De klas van '80'
21/12/'09
Paul Jambers en Wim Van Waesberghe, eindredacteur van 'Koppen', hebben opnieuw De klas van '80 opgezocht. De mannen en vrouwen zaten in 1980 allemaal in het zesde middelbaar van het Koninklijk Atheneum van Kapellen.
In 1980 maakte Paul Jambers voor 'Panorama' een reportage over de laatste schooldagen van de hoogste klas van het Atheneum in Kapellen. Jambers interviewde de leerlingen over hun verwachtingen, hun studieplannen en hun visie op het leven.
Eerste helft
Tien jaar later, in 1990, trok hij er opnieuw naartoe. Hij vroeg hen wat er van hun dromen geworden was. Nu, nog eens twintig jaar later, is De klas van '80 terug.
De leerlingen van toen gaan stilaan naar de vijftig en blikken terug op de eerste helft van hun leven. De klas van '80 wordt op dinsdag 5 januari en donderdag 7 januari uitgezonden in 'Koppen' op Eén.
In de eerste aflevering komen de tweeling Luc en Marc Jadoul, Els Leys, Marleen Vertongen en Raf Verpooten aan bod. Vera Defraeije, Crista Simons, Paul Goesaert en Jeroen Stuker vertellen in de tweede aflevering hun verhaal.