Cappellenhof is nu De Hoge Boom

cappellenhof is nu de hoge boom

24/06/'10 Kapellen heeft er een nieuwe brasserie bij. Zopas opende aan de Hoogboomsteenweg De Hoge Boom de deuren. Een nieuwe uitbater knapte het vroegere Cappellenhof helemaal op.

"We woonden in de buurt en kenden het Cappellenhof al jaren", vertelt uitbaatster Chloé Deridder (28), die samen met haar man Chris Gielen (38) aan het roer staat. "Maar het werd naar onze smaak niet goed gerund, het potentieel werd niet gebruikt. Toen we hoorden dat het failliet was gegaan en over te nemen stond, hebben we allebei onze vaste baan bij restaurant Lucy Chang opgezegd en zijn we naar hier gekomen. Omdat we rotsvast geloven in de mogelijkheden."

Twee maanden hebben Chloé en Chris gewerkt aan een grote facelift. Het interieur is helemaal vernieuwd, er staat een nieuwe keuken, het terras heeft een nieuwe vloer en een nieuw meubilair, en heel belangrijk: Chloé en Chris hebben in de tuin een aantrekkelijke speeltuin gezet. "Want we mikken uitdrukkelijk op families en mensen met kinderen", legt Chloé uit. "Alhoewel zakenmensen natuurlijk ook welkom zijn. Daarvoor werken we binnenkort een aparte lunchformule uit."

De Hoge Boom heeft alle klassiekers op de kaart staan die je in een brassere verwacht: filet pur, steak, scampi's, zalm, koninginnehapjes, spaghetti en slaatjes. Van frietjes tot kroketten: alles wordt huisbereid. De specialiteit van het huis zijn ribbetjes en die gaan perfect samen met een Estrella Inedit, het exclusieve bier van toprestaurant El Bulli dat Chloé er bij serveert.

De Hoge Boom, Hoogboomsteenweg 94, 2950 Kapellen, 03 605 84 72, elke dag doorlopend open van 11 tot 23u, dinsdag gesloten.

Boris Rousseeuw

Galerij


Bekijk alle artikels binnen Kapellen (2950)

Feed

Kapellen (2950)

Meest gelezen in Kapellen (2950)

Naar mobiele versie van deze site

Sport

andy schleck niet gelukkig met overwinning tour
patrick lefevere waarom geen snellere beslissing
team contador bestuderen eerst de uitspraak van het tas

She

vier bekende vrouwen geven zich bloot voor ook getest op mensen
huldiging peter goossens in extremis afgeblazen na ongeval
actrice lotte pinoy zwanger op rode loper

Vakantie

elfstedentocht gekte bereikt ook hotels
romantiek all in en adults only in mexico
cruisetoerisme in belgie neemt steeds toe

Autonieuws

nissan invitation concept
twee vrouwen op drie krijgt stress van dit winterweer
kart gratis mee met autokanaal be

Video's

  extern kasteelheer had grote schulden
  extern illegale fabriek stort in
  extern geit op hol in australie