Ezel helpt paard uit de sloot

ezel helpt paard uit de sloot

03/10/'06 In de Bannerlaan in Grobbendonk sukkelde dinsdag een paard in een sloot. De brandweer bevrijdde het ongelukkige dier uit haar benarde situatie. Merrie Roos heeft haar leven te danken aan het ezeltje dat met haar de weide deelt. De ezel alarmeerde eigenaar Hans Verstappen over de penibele toestand van Roos.

"De weide ligt achter mijn vroegere bedrijf. Dagelijks kom ik de dieren voederen. Omdat de weide zo groot is, viel het me niet direct op dat Roos weg was. De ezel stond opvallend luid te balken bovenop een helling waarachter een diepe sloot loopt. Op die manier kreeg ik Roos in de gaten", reconstrueert Verstappen.

Het paard schoof vermoedelijk uit en kwam ruggelings in de sloot terecht. De Grobbendonkse brandweer takelde de merrie op het droge. "Roos is al dertig jaar oud. Vroeger reed ik races met haar. Ze was een echte kampioene. Gelukkig voor Roos sloeg onze ezel alarm. Volgens de dierenarts was Roos anders enkele uren later aan een shock overleden."

Roos kreeg van de dierenarts een kalmeringsspuit en stond gauw terug op de knikkende knieën.


Bekijk alle artikels binnen Grobbendonk (2280)

Feed

Grobbendonk (2280)

Meest gelezen in Grobbendonk (2280)

Naar mobiele versie van deze site

Sport

leye probeert het opnieuw bij zulte waregem
topspeler juantorena trentino uitgefloten na onderhandse opslag video
westerlo versterkt zich met duitser felix luz

She

7 op 10 vindt orgasme partner belangrijker dan eigen hoogtepunt
stromae promoot belgisch modemerk
peter goossens betrokken bij ongeval

Vakantie

logeren aan de amsterdamse herengracht
koop je eigen hotelkamer aan de kust
een en al champagne op valentijn

Autonieuws

van roestbak tot rallywagen de afbraak
video eigenaar van rolls royce cabriolet laat dak open tijdens plensbui
foto s hyundai ix45 uitgelekt

Video's

  extern de staking vanuit de lucht
  extern toch kruispunten geblokkeerd
  extern kmo s zien nut van staking niet