Knapen Borsbeek financieren zelf trip naar Venray

22/02/'10 De knapen van Borsbeek Sport spelen tijdens het paasweekend op een groot toernooi in het Nederlandse Venray. Om deze trip te financieren, organiseerden ze een kaas- en wijnavond.

Het is de vijfde maal op rij dat de knapen van Borsbeek Sport deelnemen aan een internationaal paastoernooi. Om de trip voor iedereen wat goedkoper te maken, nodigden zij vrienden, ouders en supporters uit voor een leuke avond met kaas en wijn in het JOC.

Ook burgemeester Leo Vlaeymans en een aantal schepenen waren aanwezig. Onder hen Ann Coemans, schepen van Sport. “We zijn blij dat de club ons Jeugdontmoetingscentrum heeft uitgekozen voor haar activiteit. Borsbeek Sport is een echte lokale vereniging. Het is voor hen dat we dit lokaal opnieuw opgebouwd hebben. Ze maken er echt een gezellig avond van en de kaas is super lekker.”

De 14 knapen zullen in Venray spelen tegen ploegen uit Duitsland, Denemarken, Engeland en Nederland.

LDBO




Bekijk alle artikels binnen Borsbeek (2150)

ReactiesWat vind jij?

Er zijn nog geen reacties op 'Knapen Borsbeek financieren zelf trip naar Venray'.

U bent nog niet aangemeld.

Meld u aan om een reactie te plaatsen. Dit helpt ons de kwaliteit van de reacties te garanderen.

Feed

Borsbeek (2150)

uw-goed-nieuws-borsbeek-metropool-zuid

Meest gelezen in Borsbeek (2150)

Naar mobiele versie van deze site

Sport

fan ketent zich met handboeien vast aan doelpaal video
judy ann melchior niet naar spelen wegens zwangerschap 2
stijnen in doel of op bank in brugge

She

wendy van wanten dit gaat te ver
dirk de prins even illegale visverkoper
primark wil rest van belgie veroveren

Vakantie

overnachten in zoete b b
chocoladeplezier op valentijnsdag
nederlanders blijven op cruise gaan

Autonieuws

getest audi q3
ook autokeuring vanaf vandaag duurder 2
toyota s bikini babes wie wil daar niet op zitten video

Video's

  extern weer asielzoekers in de vrieskou
  extern de block krijgt wind van voren
  extern nog niets concreet over opvang