180 medewerkers van 27 nationaliteiten poetsen elke dag

28/01/'10 "Het succes van de dienstencheques toont aan dat poetsvrouwen vandaag een belangrijke rol spelen in onze maatschappij. Vooral tweeverdieners, oudere mensen en zelfstandigen doen vandaag een beroep op poetshulp via dienstencheques", zegt Samira Bersoul Human Resources Director van B&G Jobconsult.

"Neen, de crisis heeft voorlopig geen vat op onze werking. Gemiddeld zijn we vorig jaar met 12% omzet gestegen, een van de kantoren is er zelfs met 26% op vooruitgegaan ", zegt ze. B&G Jobconsult startte in 2005 op het Wiplein, waarbij de dienstencheques centraal stonden. Vandaag hebben ze drie kantoren. Naast Boom ging Bonheiden als operationeel kantoor open in 2007 en sinds 2008 is in Aartselaar de centrale administratie gevestigd. Ondertussen stelt B&G Jobconsult al meer dan 180 mensen te werk. "Ze vertegenwoordigen liefst 27 nationaliteiten, en ja daar zijn we bijzonder trots op! We leggen vooral de nadruk op het menselijke aspect", gaat Samira Bersoul voorts.

Eretitel

De poetshulpen zijn doorgaans laaggeschoold. Maar B&G Jobconsult levert het bewijs dat een multiculturele werkvloer mogelijk is, mits goede begeleiding. Vorig jaar werd de titel 'Poetsvrouw van het jaar' voor 't eerst uitgereikt. "We hebben daar toen vooraf niet over gecommuniceerd. Dit keer wel. Het heeft echt wel heel wat medewerkers gemotiveerd om beter te doen dan anders." De Guinese poetsvrouw Bah Assiatou (39) uit Boom was samen met de Kameroenese Caro Makia (35) uit Mechelen de uiteindelijke winnares van deze eretitel, een beloning voor een heel jaar gemotiveerd werken. De twee dames die de titel behaalden, kregen een ingekaderd diploma en zeiden bijzonder trots te zijn op hun behaalde titel.www.bgjobconsult.be

Jan BOEY




Bekijk alle artikels binnen Boom (2850)

Feed

Boom (2850)

uw-goed-nieuws-boom-metropool-zuid

Meest gelezen in Boom (2850)

Naar mobiele versie van deze site

Sport

luca toni ruilt juventus voor oliedollars van al nasr
b team noliko maaseik onderuit tegen menen
stvv gaat verder met van der elst 2

She

peter goossens betrokken bij ongeval
kate middleton uitgeroepen tot hoedendraagster van het jaar
12 tips voor een gelukkig huwelijk

Vakantie

koop je eigen hotelkamer aan de kust
een en al champagne op valentijn
stakingshinder op brussels airport voorlopig beperkt

Autonieuws

van roestbak tot rallywagen de afbraak
video eigenaar van rolls royce cabriolet laat dak open tijdens plensbui
foto s hyundai ix45 uitgelekt

Video's

  extern oude wagens in rally monte carlo
  extern bart cannaerts op zoek naar barry
  extern evi hanssen op bezoek bij hoedenmaker christophe coppens