"Hoek heeft recht op eigen fietspad"

01/12/'09 Rudi Sempels (Verenigde Polderbelangen) vroeg tijdens de jongste vergadering van de districtsraad wanneer er een veilig fietspad naar de Zandvlietse Hoek komt.

“Je kan bijvoorbeeld de Gaspeldoornstraat (verbinding tussen de Kalmthoutsebaan en de Antwerpsebaan) verharden voor fietsers en landbouwvoertuigen. Dan heb je meteen een fietsveilige verbinding met dat uithoekje van Zandvliet. De Hoek is trouwens één van de weinige plaatsen in Vlaanderen waar het openbaar vervoer zijn opdracht niet nakomt. Een fietspad is er echt wel op zijn plaats’, vindt Sempels.

Districtsburgemeester Bartholomeeussen (sp.a) : “Er komt een fietspad vanuit Berendrecht via de nog te bouwen sporthal en het Suikervoetpad naar Zandvliet. Via de rotonde in de polder kan je dan naar Ossendrecht en in de toekomst ook naar Hoek. Dat gebeurt dan via de Antwerpsebaan. Hier legt Aquafin een moerriool aan, waarop ook de rioleringen van De Hoek worden aangesloten.

EVDW




Bekijk alle artikels binnen Berendrecht-Zandvliet-Lillo (2040)

ReactiesWat vind jij?

Er zijn nog geen reacties op '"Hoek heeft recht op eigen fietspad"'.

U bent nog niet aangemeld.

Meld u aan om een reactie te plaatsen. Dit helpt ons de kwaliteit van de reacties te garanderen.

Feed

Berendrecht-Zandvliet-Lillo (2040)

uw-goed-nieuws-berendrecht-zandvliet-lillo-metropool-noord

Meest gelezen in Berendrecht-Zandvliet-Lillo (2040)

Naar mobiele versie van deze site

Sport

alibec kvm maakt opnieuw brokken
geen provinciaal voetbal dit weekend
voetbal blijft veilige sport aantal blessures neemt af

She

jan smit seks is een goede uitlaatklep
steeds meer jonge vrouwen kopen appartementen om alleen te wonen

Vakantie

wat je zeker niet mag doen tijdens een safari
de hele wereld aan je voeten in een app
niet te missen citytrips in 2012

Autonieuws

kart gratis mee met autokanaal be
nieuwe mercedes a klasse open en bloot gespot
lamborghini suv op komst

Video's

  extern medaille voor clint eastwood
  extern mokerslag voor personeel bekaert
  extern onzekerheid voor vele gezinnen