Week van de Dialoog in het teken van klimaat
25/06/'10
De stad Antwerpen organiseert van zaterdag 2 tot zaterdag 9 oktober voor de tweede keer een Week van de Dialoog. Na het succes van 'de Kaaien op tafel', ligt de focus dit keer op het klimaat.
De eerste Week van de Dialoog vond in plaats in maart 2009, onder de noemer 'de Kaaien op tafel'. Bewoners konden toen met elkaar in gesprek gaan over de nieuwe Scheldekaaien. De stad kreeg daarvoor de Thuis in de Stad-prijs, een bekroning van de Vlaamse overheid voor opmerkelijke en innovatieve stedelijke projecten.
Klimaat
Tijdens de Week van de Dialoog krijgt elke Antwerpenaar de kans om een tafelgesprek te houden met buren of vrienden over de impact van het klimaat op zijn of haar directe omgeving.
Net zoals vorig jaar werken er bij de organisatie opnieuw verenigingen uit het maatschappelijke middenveld mee. Enkele partners dit jaar zijn ACW Antwerpen, Antwerpen aan 't woord, Unizo Antwerpen, Samenlevingsopbouw Antwerpen, Natuurpunt, ABVV en StRaten-Generaal.
Heb je interesse om deel te nemen aan een tafelgesprek in oktober? Mail naar stedelijkwijkoverleg@stad.antwerpen.be