Twee overvallers juwelier Schuttershofstraat opgepakt
08/09/'10
Twee mannen hebben woensdagnamiddag een gewapende overval gepleegd op een juwelierszaak in de Schuttershofstraat, in het centrum van Antwerpen. De politie was vrijwel onmiddellijk ter plaatse en rekende de daders in.
De overval gebeurde woensdag kort na de middag. Twee mannen, gewapend met een alarmpistool, vielen binnen in juwelierszaak Tensen, op de hoek van de Schuttershofstraat met de Komedieplaats. De uitbater en een bediende raakten gewond aan het hoofd.
Bijzonder Bijstandsteam
De politie was erg snel ter plaatse. Dat tot grote verbazing van de overvallers die zich meteen overgaven.
Aanvankelijk werd er vanuit gegaan dat er een derde dader in het spel zou zijn. Het Bijzondere Bijstandsteam werd ingeschakeld en het hele gebouw werd onderzocht. Van een derde dader was echter geen spoor.
Videosysteem
De politie was zo snel ter plaatse dankzij het veiligheidssysteem in de juwelierszaak. De uitbater beschikt immers nog over twee andere juwelierszaken in de omgeving, die met een camerasysteem met elkaar verbonden zijn. Om die reden kon de vrouw van de uitbater de overval gadeslaan en de hulpdiensten meteen inlichten.
Foto: BFM