Te luide muziek levert café De Muze boete op

19/03/'09 Zowel het bekende jazzcafé De Muze aan de Melkmarkt als de Nederlandse uitbater Jan v.d.B. (70) hebben van de strafrechter een boete gekregen na klachten over geluidshinder.

De overlast dateert al van het voorjaar van 2006, maar pas nu velde de rechter een vonnis. Na klachten van buren tussen januari en maart ‘06 voerde de politie meerdere controles uit in het café. Tijdens liveoptredens in De Muze stelde die tot vijf keer toe een duidelijke overschrijding van het toegelaten geluidsniveau vast.

Uitbater Jan v.d.B. meende dat stiller spelen technisch onmogelijk was. Hij noemde het overmacht, maar de rechter was het daar niet mee eens en betreurde dat v.d.B. niets ondernam tegen de overlast.

De verdediging pleitte voor opschorting, maar de rechtbank vond dat niet gepast. Jan v.d.B. moet 1.375 euro boete betalen, bvba De Muze 2.750 euro.

SDK




Bekijk alle artikels binnen Antwerpen (2000)

Sport

memorial van damme op de heizel
genk supporters maken amok in porto 2
darcis uitgeschakeld in manerbio

She

daarom is een hamburger gezonder dan een salade
openingszinnen werken wel
nieuwe haartrends draaien volledig rond innoveren

Autonieuws

kia pop stadsauto voor drie personen
honda komt met hybride jazz
ktm lanceert 125cc duke dit najaar

Video's

  extern d ieteren boekt forse winst
  extern vlaming wil eigen producten
  extern tigenix heeft geld te kort