Politie pakt man op die prostituee beroofde
22/03/'10
In de nacht van zondag op maandag, rond 03.30 uur, zagen enkele politiemensen tijdens hun toezicht in de prostitutiebuurt in de Schippersstraat een man wegrennen. De inspecteurs zetten een korte achtervolging in en ze konden de man uiteindelijk aantreffen in de Brouwersvliet.
Tijdens verder onderzoek bleek dat de man in kwestie (29 jaar uit Stekene) in de Schippersstraat een bezoek had gebracht aan een prostituee. De twee versies van het verhaal liepen ietwat uiteen, maar het kwam erop neer dat de man uiteindelijk de 23-jarige vrouw had bestolen nadat hij haar had bedreigd.
Het bedrag dat werd gestolen bleek net het bedrag dat de verdachte op zak had toen hij werd opgepakt door de politie. Er zou ook een gsm zijn gestolen maar die kon niet worden teruggevonden.