KBC organiseert vanavond jobbeurs in KBC-toren
16/03/'10
KBC wil in 2010 opnieuw een aantal nieuwe medewerkers aantrekken voor verschillende entiteiten: het commerciële kantorennet, het departement ICT en de ondersteunende diensten op het hoofdkantoor. Daarom organiseert de groep enkele jobbeurzen, zoals vanavond in de KBC-toren aan de Groenplaats in Antwerpen.
KBC zoekt gemotiveerde bachelors en masters zonder of met beperkte ervaring om ons bedrijf in de toekomst te versterken.
Commerciële medewerkers uit allerlei domeinen (sparen en beleggen, particulieren en commerciële kredieten, verzekeringen, enz.) geven informatie over hun eigen functie, collega's uit het HR-departement staan ter beschikking om vragen over de selectieprocedure en arbeidsvoorwaarden te beantwoorden, terwijl opleidingsconsulenten de kandidaten warm maken voor het eindeloze opleidingsaanbod binnen KBC.
Bezoekers kunnen vanavond tussen 18:00u en 21:00u terecht in de KBC-toren voor een babbel in een ongedwongen sfeer, en uiteraard ook voor een hapje en een drankje.