Jongeman (20) kritiek na gepruts aan wapen

jongeman 20 kritiek na gepruts aan wapen 2

06/03/'10 In Antwerpen is een jongen van twintig jaar oud zwaargewond geraakt door te prutsen aan een vuurwapen. Hij verkeert in kritieke toestand.

In de nacht van vrijdag op zaterdag was de twintiger uit Berchem op bezoek in een appartement in de Gemeentestraat. Een man van vijftig haalde een klein handvuurwapen boven.

Long doorboord

Het slachtoffer was onder de indruk en vroeg of hij het vuurwapen even mocht vasthouden. De eigenaar ontlaadde het en vervolgens was er een schot.

De jongen werd geraakt, net onder de borst. Eerst zag alles er nog niet zo erg uit. Bij aankomst in het Universitair Ziekenhuis Antwerpen bleek echter dat één van de longen van de jongeman was doorboord. De kogel moest bovendien operatief verwijderd worden.

Later zal het slachtoffer nog verhoord worden over het incident.

Archiefbeeld




Bekijk alle artikels binnen Antwerpen (2000)

ReactiesWat vind jij?

  • 6/6

    Armand Van Hoye WILRIJK (ANTWERPEN), 08 maart '10 om 04:36 Ongepast?

    Ik begrijp dit niet goed. Het wapen werd ontladen en vervolgens ging er een schot af. Dit betekent dat de eigenaar het wapen niet kende. In het leger leerden wij eerst met het wapen omgaan, alvorens het ooit te laden. Ik vermoed dat dit in een ernstige schietclub ook gebeurd. Afgezien van het feit, dat dit wapen dus waarschijnlijk illegaal is, moet die man van 50, voor zijn leeftijd toch wel zeer onvooorzichtig zijn. Een vuurwapen is geen speelgoed. Een keukenmes trowens ook niet.
    ID=604071 / GEBRUIKER=959810
  • 5/6

    John Wynants WILRIJK (ANTWERPEN), 07 maart '10 om 21:02 Ongepast?

    Als sportschutter betreur ik dit voorval. Ik betwijfel dan ook tenzeerste dat deze persoon tot onze groep behoort. Mijn wapen ligt zoals wettelijk verplicht is in een verankerde brandkast. Ik heb een kleindochter van 8 jaar die regelmatig komt logeren, die heeft mijn wapen nog nooit gezien. Ik hoop dat met dit voorval de sportschutters weer niet in een slecht daglicht worden gesteld.
    ID=603996 / GEBRUIKER=918674
  • 4/6

    Jeannine Faddar SINT-JOB-IN-'T-GOOR, 07 maart '10 om 17:05 Ongepast?

    waarom geeft die oudere man zijn pistool af?
    ID=603905 / GEBRUIKER=417754
  • 3/6

    Willem Van Sant SCHOTEN, 07 maart '10 om 15:02 Ongepast?

    Een wapen ontladen en dan nog een schot afgaan hoe kan dat?
    ID=603861 / GEBRUIKER=54764
  • 2/6

    Luc Cuypers LIER, 07 maart '10 om 12:23 Ongepast?

    Wie zijn gat verbrand , moet op de blaren zitten ...
    ID=603783 / GEBRUIKER=487941

U bent nog niet aangemeld.

Meld u aan om een reactie te plaatsen. Dit helpt ons de kwaliteit van de reacties te garanderen.

Feed

Antwerpen (2000)

Meest gelezen in Antwerpen (2000)

Alles over

Naar mobiele versie van deze site

Sport

boonen finish lag vijftig meter te ver
janssens blijven besparen of boeken dichtdoen
wereldkampioen cavendish spurt sneller dan boonen

She

koning albert krijgt geld van het ocmw 2
lesley ann poppe naakt voor playboy
madonna komt naar belgie

Vakantie

vakantie gratis annuleren voor elfstedentocht
zo beleef je de ideale trip in rome
venetie wil cruiseschepen weren

Autonieuws

ferrari 250 gto voor 20 miljoen pond verkocht
volkswagen maakt elektrische up
van roestbak tot rallywagen plamuren schuren en spuiten

Video's

  extern ja ik bewonder angela merkel
  extern kermit en piggy staan er weer
  extern grieken houden 24 urenstaking