De Wever wil aanpak voor drugsprobleem Antwerpen-Noord

de wever wil aanpak voor drugsprobleem antwerpen noord

18/12/'09 Bart De Wever, N-VA-voorzitter en Antwerps gemeenteraadslid, pleit ervoor om veroordeelde drugsdealers uit te wijzen naar hun land van herkomst. Dat heeft hij vrijdagmorgen gezegd op Radio 1.

De Wever meent dat er een ander migratiebeleid nodig is, want het huidige 'opengrenzenbeleid' werkt niet. De N-VA'er wil de landen van herkomst nu onder druk zetten om de veroordeelde dealers weer op te nemen. De politicus meent dat een uitwijzing het enige is waarvoor die mensen schrik hebben.

Lees ook het standpunt 'Dweilen met de kraan open in Antwerpen-Noord'

Antwerpen-Noord

"Nu staan er voor elke dealer die je oppakt, twee nieuwe klaar. En de opgepakte is niet onder de indruk", klinkt het.

De Wever doelt met zijn uitspraken vooral op de drugsproblematiek in Antwerpen-Noord, waar de Marokkaanse dealerbendes makkelijk buiten schot blijven van de politie.

"De stad doet er veel, maar het is dweilen met de kraan open", luidt het. "Het is geen wijk om spontaan op te zoeken, te gaan wonen of een winkel te openen."




Bekijk alle artikels binnen Antwerpen (2000)

ReactiesWat vind jij?

  • 6/6

    Steven Frans WILRIJK (ANTWERPEN), 21 december '09 om 16:09 Ongepast?

    Mensen zonder papieren uitwijzen omdat zij gebruikt worden door de georganiseerde misdaad om Belgen te voorzien in hun roesmiddelen, is dat een oplossing? Mijns inziens niet. Eerst moet alleszins goed begrepen worden wat het probleem is en dat is volgens mij 1. dat mensen zonder papieren niet in het legale circuit mogen werken 2. dat heel wat mensen gecriminaliseerd worden omdat zij drugs recreatief wensen te of vanwege een verslaving 'moeten' gebruiken 3. dat de vraag die 2. met zich meebrengt omdat ze gecriminaliseerd wordt, de georganiseerde misdaad als aanbieder aantrekt.
    ID=554724 / GEBRUIKER=897362
  • 5/6

    rony stokart ANTWERPEN, 20 december '09 om 12:53 Ongepast?

    Meneer De Wever speelt (?) de geboren demagoog: hij wéét dat je geen Europese burgers kunt uitwijzen. Of wil hij met twee maten en gewichten werken? Ook daar botst hij (welwetend) op Europa. En dat soort hypokriet denkt burgemeester van Antwerpen te kunnen worden?
    ID=554067 / GEBRUIKER=347507
  • 4/6

    S P BORGERHOUT (ANTWERPEN), 20 december '09 om 12:09 Ongepast?

    Prima idee Mr. De Wever. U had dit al veel langer geleden moeten doen, dan was er nu niet zoveel overlast.
    ID=554043 / GEBRUIKER=766375
  • 3/6

    Nuyts François ANTWERPEN, 19 december '09 om 18:06 Ongepast?

    Binnenkort zitten er twee partijén met een cordon sanitair denk ik , want de anderen gaan dit allemaal niet pikken en gaan liever door zoals ze bezig zijn , hopeloos dus !!! Politieke moed Leterme heeft de moed daar niet voor , en de anderen , ja , de anderen willen het niet !
    ID=553806 / GEBRUIKER=466977
  • 2/6

    Veerle Crick ANTWERPEN, 18 december '09 om 15:38 Ongepast?

    Ik ben eens benieuwd, ik heb vorig jaar een huis gekocht in de Offerandestraat dus de Diepestraat is mij niet onbekend en het is al meermaals voorgevallen dat er mannen heroïne zitten te spuiten op de trappen van metrostation Elisabeth. Ik heb persoonlijk geen last van die mensen maar het probleem moet zeker dringend worden aangepakt zodat de buurt toch wat meer toegankelijker wordt voor jonge gezinnen, een buurt waar de huizen en appartementen toch nog betaalbaar zijn.
    ID=553311 / GEBRUIKER=400347

U bent nog niet aangemeld.

Meld u aan om een reactie te plaatsen. Dit helpt ons de kwaliteit van de reacties te garanderen.

Feed

Antwerpen (2000)

Meest gelezen in Antwerpen (2000)

Alles over

Naar mobiele versie van deze site

Sport

zegereeks kvm gestopt lokeren wint met 3 2 2
zegereeks kvm gestopt lokeren wint met 3 2
westerlo zonder inspiratie 2

She

geef je seksleven een boost slaap apart
tablet op schoot niet gezond voor hoofd en nek
siberisch winterweer tot 11 graden op komst zo blijf je lekker warm

Vakantie

kunst en bmw s in spartanburg
b b in hartje waals brabant
luxueuze skichalets met duur prijskaartje

Autonieuws

fiat panda 4x4 gespot
minder vaak boetes voor hardrijders op linkerrijstrook 2
zo ontwijk je een rondvliegende autoband

Video's

  extern is contrastvloeistof wel veilig
  extern rechter legt man leesstraf op
  extern imf economie zal niet groeien