Koen Verlaeckt kabinetchef bij minister Moerman

17/02/'06 Koen Verlaeckt is vrijdag door de Vlaamse regering aangesteld als kabinetschef voor Wetenschap en Innovatie op het kabinet van Vlaams minister Fientje Moerman.

Verlaeckt (39) is doctor in de archeologie en werkt sinds 1997 bij de Vlaamse administratie, waar hij in september 2003 afdelingshoofd Technologie en Innovatie werd. Voordien werkte hij als onderzoeker aan de Universiteit Gent.

Rudy Aernoudt blijft kabinetschef Economie en Buitenlandse Handel en Gwendolyn Rutten kabinetschef voor het Algemeen Beleid. Daarnaast heeft minister Moerman ook twee nieuwe adjunct-kabinetschefs aangeduid. Het gaat om Rudy Van Quaquebeke en Tim Hermans. Beide werken al sinds 2004 op het kabinet van Moerman.

Sport

belgische handbalploeg speelt gelijk tegen dynamo minsk
telenet sponsort tennisster yanina wickmayer voor drie jaar
bekerwedstrijd zulte waregem cercle brugge op 13 januari

She

rijstrol van ganzenlever met sint jakobsvruchten avocadocreme en groentesalsa
quiche met spruitjes en spek
parmaham met rucola en parmezaankrullen en pijnboompitten

Autonieuws

getest mazda cx 9 prijsbreker met hoog verbruik
volvo ontwerpt systeem dat stopt voor voetgangers
huyndai santa fe krijgt grondige opfrisbeurt

Video's

  extern kinderen bevrijd van slavenwerk
  extern het jaar v d politieke impasse
  extern verdubbeling tijdelijk werklozen 2